Rzeczoznawca majątkowy w Pruszkowie

 

Oferujemy usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń. Profesjonalną wycenę dokonuje doświadczony rzeczoznawca majątkowy, który posiada wiedzę i umiejętności. Każdego dnia stawiamy na rozwój działalności i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rzeczoznawca majątkowy Pruszków

Na samym początku warto dowiedzieć się, czym dokładnie zajmuje się zatrudniony w naszej kancelarii rzeczoznawca majątkowy. Jest to osoba posiadająca uprawnienia dotyczące szacowania nieruchomości, które nadał Minister Infrastruktury. Działania rzeczoznawcy są określone w przepisach prawnych. Zdobycie uprawnień wiąże się ze zdaniem egzaminu i posiadaniem wyższego wykształcenia. Ponadto rzeczoznawca majątkowy ma ukończone studia dotyczące wyceny nieruchomości.

Rzeczoznawca majątkowy w Pruszkowie służy pomocą podczas konieczności wykonania wyceny nieruchomości lub maszyn i urządzeń. Cele wyceny są różne – od sprzedaży budynku, po chęć skorzystania z kredytu.

Czym zajmuje się rzeczoznawca majątkowy?

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to cechy, zgodnie z którymi działa nasza Kancelaria. Nie idziemy na skróty i działamy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Rzeczoznawca majątkowy Pruszków zajmuje się działalnością związaną z czynnościami określonymi w ustawie prawnej. Dokonuje określenia wartości nieruchomości i maszyn oraz urządzeń, które są z nią trwale związane. Dodatkowo może sporządzać fachowe ekspertyzy i opracowania, które dotyczą przykładowo:

  • efektywności danej inwestycji w nieruchomość i jej rozwój,
  • rynku nieruchomości i doradztwa z tym związanego,
  • bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości,
  • skutków finansowych, które dotyczą zmiany i uchwalania miejscowych planów,
  • oznaczania przedmiotu odrębnej własności danych lokali,
  • wyceny nieruchomości będących inwestycjami zgodnie z przepisami o rachunkowości,
  • wyceny nieruchomości będących środkami trwałymi w zgodzie z przepisami,
  • określania wartości nieruchomości dla indywidualnego klienta.

Zakres usług jest szeroki i rozbudowany, dlatego zarówno klient biznesowy, jak i prywatny skorzysta z naszej oferty. W pracy stawiamy na działanie z pasją i sprawnością, tak aby dać Tobie to, czego oczekujesz.

Rzeczoznawca majątkowy Pruszków – nasza oferta

Nasza Kancelaria Majątkowa jest miejscem, w którym otrzymasz pomoc dotyczącą np. wyceny nieruchomości. Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się, że połączenie doskonałej jakości usług z atrakcyjnym zakresem cenowym jest możliwe. Zatrudnieni specjaliści służą poradami prawnymi i wykonują potrzebną dokumentację w sposób precyzyjny i rzetelny.