Wycena nieruchomości Ursus

Wycena nieruchomości to kwestia, którą warto powierzyć specjalistom. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu wyceny nieruchomości, maszyn i urządzeń, czy też analiz rynkowych i efektywności inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której każda firma, bank, czy osoba fizyczna otrzyma pomoc dotyczącą fachowej wyceny. Działamy na warszawskim (Ursus) rynku już od wielu lat i doskonale znamy się na Twoich potrzebach.

Szeroki zakres usług

Wycena nieruchomości w Ursusie to tylko jedna z usług, jakie Tobie oferujemy. Zatrudniamy rzeczoznawcę majątkowego, który dokonuje precyzyjnej wyceny nieruchomości, jak i maszyn oraz urządzeń z nią związanych. Podstawami metodycznymi do wykonania zadań na najwyższym poziomie są dla nas głównie aspekty prawne i regulacje dotyczące standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych. Ponadto, skorzystać możesz z pomocy biegłego sądowego z bogatym bagażem doświadczeń. Jest on ekspertem w swojej dziedzinie i ma za zadanie przedstawiać w procesie sądowym fachowe opinie, co do których wymagana jest specjalistyczna wiedza.

Wycena nieruchomości – Ursus

Wartość rynkowa nieruchomości ustalana jest przez specjalistę. Zazwyczaj wykorzystywana jest dla celów kredytowych, lecz także w innych okolicznościach. Ogólnie rzecz ujmując, jest to kwota szacunkowa, jaką uzyskać można za nieruchomość w dniu wyceny podczas dokonywania transakcji sprzedaży. Ponadto, obejmować może wartość odtworzeniową nieruchomości, która jest równa kosztom jej odtworzenia (uwzględniając jednocześnie stopień zużycia).

Wycena nieruchomości w Ursusie opiera się na przepisach prawnych, które wskazują, że w wyniku wyceny dokonywane jest:

  • określenie wartości rynkowej nieruchomości,
  • określenie wartości odtworzeniowej,
  • ustalenie katastralnej wartości,
  • ustalenie innych rodzajów wartości, jakie przewidziane są w odrębnych przepisach prawnych.

Co ciekawe, wartość odtworzeniowa dotyczy nieruchomości, które ze względu na przeznaczenie, użytkowanie czy rodzaj nie są przedmiotem rynkowego obrotu. Jest to określone w szczególnych przepisach.

Wycena nieruchomości Ursus – nasza oferta

Oferujemy skorzystanie z profesjonalnej wyceny nieruchomości, jaką wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przekonaj się już dziś, że fachowa wycena daje mnóstwo korzyści i jest niezbędna w procesie starania się o kredyt. To jedna z najczęstszych sytuacji, podczas których klienci sięgają po pomoc rzeczoznawcy majątkowego. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy doskonałą jakość obsługi i rozbudowaną ofertę.