Wycena maszyn i urządzeń

Nasza Kancelaria Majątkowa zajmuje się szeroko rozumianą wyceną maszyn i urządzeń.

W prawie polskim brak jest podstaw prawnych regulujących metodykę wyceny maszyn i urządzeń, jako rzeczy ruchomych.

Wyceny ruchomości sporządzane przez Kancelarię Majątkową Mazovia, sporządzane są zgodnie ze standardami International Valuation Standards (IVS) oraz zgodnie z zaleceniami Amerykańskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców (American Society of Appraisers).

Wycena maszyn i urządzeń – na czym polega?

Podstawami metodycznymi wydania opinii mogą być też regulacje standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych, Powszechne Krajowe Zasady Wyceny (PKZW) wydane przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFSRM) obejmujących standardy zawodowe oraz Noty Interpretacyjne. W szczególności wykorzystano standardy: KSWP „Wartość rynkowa” oraz KSWP 3 „Operat szacunkowy” wykorzystane, jako zasady dobrej praktyki zawodowej uzgodnione merytorycznie w środowisku zawodowym rzeczoznawców majątkowych.

Wycena maszyn i urządzeń

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wycenie maszyn i zatrudniamy specjalistów, którzy wykonują zadanie sprawnie i precyzyjnie. Dzięki zaangażowaniu wykonujemy opinie i raporty na wysokim poziomie, tym samym zapewniając spełnienie Twoich potrzeb. Działamy terminowo i zgodnie z planem, stawiając na pierwszym miejscu Twoje oczekiwania.

Jako nasz klient zyskujesz kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie korzystania z oferty. Możesz liczyć na profesjonalizm i wysokie kwalifikacje pracowników. W pracy stawiamy na ciągły rozwój i uczestniczymy w szkoleniach na temat wyceny nieruchomości czy też maszyn i urządzeń. To pozwala nam rozwinąć umiejętności i kwalifikacje. Ponadto jesteśmy członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Wycena maszyn sporządzana jest rzetelnie i z dokładnością, co pozwala dostarczyć niezbędnych informacji potrzebnych w wielu sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pomocy rzeczoznawców majątkowych, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży.

Wycenę tego typu stosuje się zazwyczaj w kontekście sprzedaży danych składników majątku. Skorzystasz z niej także wtedy, gdy potrzebne jest sporządzenie analiz inwestycyjnych. Zapraszamy do kontaktu!